KURULUŞ


Firmamız 1986 yılından bu yana Siz değerli müşterilerimize Yangın ve İşgüvenliği konularında hizmet vermektedir. Yangın cihazları satışı- dolum-bakımları ile her türlü işgüvenlik malzemeleri satışımız vardır. 

Yangın Cihazlarında barkotlama yapılarak tüm tüpleriniz kayıt altına alınmaktadır. Aynı zamanda yangın cihazlarınızı Online takip yapabilirsiniz.

İş güvenlik malzemelerinde 3M-Drager-Uvex-Juba-Towa-Swissone- Ansell Edmont-Du pont- Portwest-Martor-Justride- EKS- Stoko- Giasco- Nomeks gibi dünyaca kabul görmüş ürünlerini Sizlere sunmaktayız.

Uyarı levhaları-digital baskı-trafik levhaları-kapı isimlikleri-raket pano vb.. ürünler tarafımızdan imal edilmektedir.


VİZYONUMUZ;

Türkiye’nin tüm illerinde yangın güvenliğinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, tüm işletmelerde müşteri ve çalışan güvenliğini en önemli kuralı olarak kabul eden, köklü geçmişimiz ile sürekli olarak güvenliğinizi sağlayan , rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir firmanın güvenliğini sağlayarak evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, öncü liderlikte bir firma olmaktır.


MİSYONUMUZ;

Firmaların yangın güvenliği konusundaki eksiklikleri , ihtiyaç ve beklentileri konusunda deneyimli profesyonel ekibimizle en doğru kanaldan en uygun çözümleri , değer ve  önerileri sunan , alternatif dağıtım kanalları ile geniş kapsamlı yangın söndürme ürün ve hizmet yelpazesini tüm sektördeki işletmelere en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran , işletmelerin yangın güvenliğindeki sorumluluğunun bilincinde olarak standartlara uygun  faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir yangın firması olmaya devam ediyoruz.


KALİTE POLİTİKAMIZ;

Özkar Ticaret olarak yönetim sistemimizi ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uygun olarak geliştirmek kararındayız.

Bu bağlamda Kalite Politikamız;

-Çalışma alanının her noktasında farklılığı sağlamak, sektöründe lider olma özelliğinde sürekli gelişme içinde olmak, yaratıcılık vasfıyla ilkleri gerçekleştirmek, bunları yaparken çalışanların eğitim, performans gelişim ortamını sağlamak, takım oyunu içerisinde müşterilerin istek ve beklentilerinin ötesine geçebilmek,

-Mükemmelliği aramak ve yasal mevzuatlar içerisinde Kalite Yönetim sistemlerinin gerekliliğini yerine getirmek,

-Kalite'yi bir yaşam biçimi haline getirmek,

-Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek ürün/hizmet kalitesini yükseltmek,

-Çalışanlarımızın motivasyonunu, iş güvenliği ve kalite bilincini geliştirecek eğitim imkanlarını ve çalışma koşullarını sağlamak.

-Ekipman ve iş aracı seçiminde çevreye duyarlı ve iş sağlığı-iş güvenliğine uygun malzeme seçimi sağlamak,

Tüm faaliyetlerimizi optimum maliyetle, yüksek kalitede, müşteri talep ve şartlarına uygun teknik yeterlilikte ve zamanında gerçekleştirmek,

-Müşteri memnuniyetini arttırarak sürekli ve kalıcı müşteriler edinmediği, üstün hizmet anlayışı içinde müşteri memnuniyetinin doruk noktasına ulaşmak, 

Taahhüt ederiz.

Yönetimimiz, kalite yönetim sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağını taahhüt etmektedir. Çalışanlarımızın da ellerinden gelenin en iyisini yaparak, ortak başarımız için çalışacağına inancımız tamdır.DEĞERLERİMİZ;

Başlıca görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Firmamızı başarıya götürecek temel değerlerimiz;


ÇALIŞANLARIMIZ:

Çalışanlarımız profesyonel gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesine ve onlara yeni bir fırsat tanımak suretiyle yeteneklerini artırmalarına imkan sunmak hedefimizdir. Tüm işletmelerde onların güvenliğini önde tutmaya çalışarak “Takım Çalışması” sunmak en önemli prensibimizdir.